Boek No Matter What

21,99 incl. BTW

Van Innerlijke Strijd Naar Innerlijke Kracht

Auteur: Agavni Jessaijan
SKU: 9789402713527
Verschenen: 17-06-2024
Druk: 1e druk
Productvorm: Zachte kaft
Taal: Nederlands
Uitgever: Heartcore Publishers
Aantal pagina’s: 224
Prijs: € 21,99

Koop dit boek alleen hier als je het boek al hebt ontvangen van Raf en achteraf nog moet betalen.

Anders bestel je het boek via jouw eigen favoriete online webshop of koop je het in de boekenhandel!

In stock

Category:

Description

Bekend van Kamp van Koningsbrugge, nu met haar eigen levensverhaal. Voor lezers van Dai Carter en Sander Aarts.

Als je echt wil, ben je tot alles in staat.

Agavni Jessaijan, bekend als Raf, doorstond loodzware beproevingen in het tv-programma Kamp van Koningsbrugge en eindigde als finalist. Maar het leven zelf bood nog grotere obstakels. Voor het eerst vertelt ze met welke jeugdtrauma’s ze te dealen had en hoe ze voor zichzelf leerde kiezen. De lessen uit de Special Forces bleken een metafoor voor hoe zij haar leven al jaren inricht: doorzetten is voor haar het enige volwaardige commando.

Met ongekende veerkracht en vastberadenheid transformeerde Raf haar ongemak tot een levenshouding van diepgaande compassie, creativiteit en moed. Dit openhartige boek zet je aan om, ongeacht je omstandigheden, volledige verantwoordelijkheid te nemen voor je eigen pad. Ook jij kan leren vertrouwen op jezelf, op je gut feeling, en tappen uit de wijsheid die diep vanbinnen in ons allemaal aanwezig is. Laat je inspireren en ontdek hoe ook jij elk obstakel kan overwinnen en een mooie toekomst voor jezelf creëert. No Matter What!